Autor Wątek: Przyczyny katastrofy  (Przeczytany 179472 razy)

maziek

• Juror
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
Odp: Przyczyny katastrofy
« Odpowiedź #1125 dnia: Kwiecień 15, 2018, 08:03:37 pm »
Jak wrak będzie w naszych rękach, to się okaże spreparowany przez Rosjan.
Nie mam racji a i tak maździory witosieją w terpentynie!
Z Globalnym uważaj Pan, on tylko udaje tępotę! Potem wciąga do jamy i zagryza!© Remuszko.
Ukłony, maziek

wiesiol

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #1126 dnia: Kwiecień 15, 2018, 10:07:08 pm »
Jak wrak będzie w naszych rękach, to się okaże spreparowany przez Rosjan.
A to oznacza , że nikomu nie można wierzyć. Wszystko idzie w łeb. Liczą się tylko interesy ?
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

• Juror
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
« Odpowiedź #1127 dnia: Kwiecień 15, 2018, 10:48:38 pm »
Dobra, to bez sensu. Przyznałeś, że nie zamierzasz użyć szarych komórek w celu dociekania prawdy o katastrofie - OK, Twoje prawo, ale w takim razie przenieśmy się do polityki smoleńskiej. Skoro nie czytałeś raportu to technicznie nie pogadasz. Wniosku Twojego nie rozumiem - chyba, że masz na myśli interes, jaki PiS na katastrofie ukręcił i kręci nadal - ale to tym bardziej do polityki a nie tu. Wrak był badany przez KBWL i jego obecność nic nie zmieni. W normalnej sytuacji już dawno poszedłby na żyletki.
Nie mam racji a i tak maździory witosieją w terpentynie!
Z Globalnym uważaj Pan, on tylko udaje tępotę! Potem wciąga do jamy i zagryza!© Remuszko.
Ukłony, maziek

wiesiol

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #1128 dnia: Kwiecień 15, 2018, 11:01:31 pm »
Dobra, to bez sensu. Przyznałeś, że nie zamierzasz użyć szarych komórek w celu dociekania prawdy o katastrofie - OK, Twoje prawo, ale w takim razie przenieśmy się do polityki smoleńskiej. Skoro nie czytałeś raportu to technicznie nie pogadasz. Wniosku Twojego nie rozumiem - chyba, że masz na myśli interes, jaki PiS na katastrofie ukręcił i kręci nadal - ale to tym bardziej do polityki a nie tu. Wrak był badany przez KBWL i jego obecność nic nie zmieni. W normalnej sytuacji już dawno poszedłby na żyletki.
Technicznie to ty się nie odniosłeś. Jam obrońcą ty oskarżycielem  w sensie ujawnionego raportu,jeśli chodzi o raport KBWL to "oglądali "na to co im strona rosyjska pozwoliła i trwało to przeważnie parę godzin.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2018, 11:14:09 pm wysłana przez wiesiol »
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta