Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Hyde Park / Odp: Patriotyzm polski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hokopoko dnia Wrzesień 24, 2018, 11:13:56 am »
Moim zdaniem wyprostowana pozycja p. prezydenta wzięła się stąd, że tamtego dnia p. prezydent był cierpiący. Są takie chwile w życiu, że wygodniej stać niż siedzieć. Ot co.
12
Akademia Lemologiczna / Odp: Akademia Lemologiczna [Dzienniki gwiazdowe]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czechofski dnia Wrzesień 24, 2018, 09:25:04 am »
Czołem wszystkim! Bardzo dziękuje za liczny odzew. Ustosunkowując się do Waszych odpowiedzi:

@maziek - dziękuję za słowa!
@liv - ilustrację ze scyzorykiem i dyskietką osobiście lubię chyba najbardziej  8)
@olkapolka - solanum tuberosum były pierwszą ilustracją której reprint sprzedałem jakiemuś fanowi Dzienniów ;)
@Q - przyznam, że dopiero uczę się obsługi behance i zarządzaniem profilu. Dodanie opisów ilustracji w sposób który by mnie interesował sprawiłby że musiałbym edytować cały post włącznie z oddzielnym zapisywaniem ilustracji. Nie mam już na to sił :P Co do zakapturzonych postaci to tak, jest to moja wizja destrukcjan z podrozy XXI  8)

Wybaczcie ale nie umiem tutaj cytować
13
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Wrzesień 24, 2018, 12:21:03 am »
przygotowałem: 10 ilustracji, 5 ilustracji animowanych na urządzenia elektroniczne (nie są uwzględnione w linku behance. Jeśli ktoś będzie chciał udostępnię je na innym serwisie :D.), zestaw ikon uzupełniających oraz rzecz jasna sam layout.

Niczego sobie, ale mógłbyś podpisać co która ilustracja przedstawia, bo miejscami nieoczywiste... 8)

zakapturzone postacie

Na moje oko - destrukcjanie.

jakoś przekierowały mnie do Gwiezdnych wojen :-\

Mnie się jednak bardziej z "Kosmicznymi jajami" i Warhammerem 40.000 (Adeptus Mechanicus) skojarzyły.

14
Forum po polsku / Odp: Doktor Lem. Anegdoty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Wrzesień 24, 2018, 12:10:13 am »
A to skądżeś dorwał (bo wątpię by jako dzieło S. Lema skatalogowane było)? :o :o :o
15
Forum po polsku / Odp: Właśnie się dowiedziałem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Wrzesień 24, 2018, 12:03:39 am »
Zacny wątek, dużo fajności!

Liczę, że zdołasz tam coś tej fajności (może nie Ty jeden?) dorzucić... ::)

Poczciwą, ale nie Pirxa tylko własną.

No to - jak coś - możesz Pirxa grać ;).

Bajdełej: mieli Tichego crowdfundingowo kręcić, nawet się napaliłem (że jak nie polski "Moon" powstanie, to choć "Twardowsky"-bis), ale wyszło na to, że nie wyszło...
https://pl-pl.facebook.com/podrozsiodma/posts/1422163257794726
16
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olkapolka dnia Wrzesień 23, 2018, 11:50:31 pm »
Serwus:) Jesteś nerwus?;)
A ja utknęłam na solanum tuberosum...zakapturzone postacie jakoś przekierowały mnie do Gwiezdnych wojen :-\
17
Akademia Lemologiczna / Odp: Akademia Lemologiczna [Summa Technologiae]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiesiol dnia Wrzesień 23, 2018, 11:39:19 pm »
Ale cieszę się, że dobrze się bawisz - szkoda tylko, że niczego o owym dziele nie napisałeś...:)

Jak nie napisałem ! Napisałem wielokrotnie, że bardzo szanuję ( ba, nawet tak przed snem kilka stron przez parę lat czytałem) i czekam na temat w Akademii, no i doczekałem się .. Na razie szykuję się, idzie zima  to może się zbiorę  ;) Tak w ogóle to tak piszecie, że trudno nadążyć  8)
18
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liv dnia Wrzesień 23, 2018, 11:27:57 pm »
Mi najbardziej spodobał się ten ze scyzorykiem i dyskietką. Dzieńdobrywieczór.
19
Hyde Park / Odp: Patriotyzm polski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiesiol dnia Wrzesień 23, 2018, 11:24:33 pm »

Jeśli mnie tak kwalifikujesz, to niekoniecznie słusznie:
Ja nikogo nie kwalifikuje, tylko tak sobie wzdycham  ;)
20
Forum po polsku / Odp: Właśnie się dowiedziałem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xpil dnia Wrzesień 23, 2018, 10:40:54 pm »
Przy czym: skoro matematykę kochasz, sądzę, że zainteresuje Cię TEN wątek ;):
http://forum.lem.pl/index.php?topic=176.0

Zacny wątek, dużo fajności!

ps. W avatarze masz - niech zgadnę - Pirxa gębę poczciwą? ;)

Poczciwą, ale nie Pirxa tylko własną. En face, bo z profilu nos by wystawał poza monitor (nawet panoramiczny).
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10