Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Akademia Lemologiczna / Odp: Akademia Lemologiczna [Dzienniki gwiazdowe]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Dzisiaj o 02:11:53 pm »
ilustrację ze scyzorykiem i dyskietką osobiście lubię chyba najbardziej  8)

Cóż... Czymże byłby Tichy bez scyzoryka i... jajecznicy ;).

Dodanie opisów ilustracji w sposób który by mnie interesował sprawiłby że musiałbym edytować cały post włącznie z oddzielnym zapisywaniem ilustracji. Nie mam już na to sił :P

Wystarczy drobna forumowa rozpiska na nasz użytek... ::)

Wybaczcie ale nie umiem tutaj cytować

W najprostszym wariancie wystarczy, że zrobisz to tak:
[quote]tekst wklejony metodą zaznacz, copy + paste[/quote]
2
Forum po polsku / Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maziek dnia Dzisiaj o 02:08:25 pm »
Ciekawa strona, o ile nikt jej jeszcze nie wrzucił - wszystkie misje NASA w jednym miejscu :) .
https://www.jpl.nasa.gov/missions/
3
Akademia Lemologiczna / Odp: Akademia Lemologiczna [Summa Technologiae]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maziek dnia Dzisiaj o 12:12:03 pm »
Moim zdaniem, maźku, nie tylko mogą, a i muszą. IMHO, na tym właśnie polega cel stworzenia. W końcu te istoty są istotami wyższego rzędu wobec Ohydków.
Z góry przepraszam, bo nie śledzę szczegółowo całości dyskusji z powodu tzw. "bieżączki", może więc odnosisz się do czegoś, co wyżej zostało powiedziane - ale w ogólności o ile ze względu na "równość wobec praw natury" nie powinno być przeszkód fundamentalnych, aby stworzeni mogli dorównać nieboskiemu stwórcy, o ile on sam nie umieści w nich takiej  blokady - to może być przeszkoda fundamentalna, aby przewyższyć. Wówczas, kiedy stwórca będzie z NFR (Najwyższej Fazy Rozwoju).

Dalej, jeśli istnieje Bóg (ten prawdziwy Stwórca, prawdziwy, a więc nie z tego świata tylko taki, który ma władzę nad prawami natury), to zasadne jest pytanie, czy jeśli my stworzymy życie, to my będziemy jego stwórcą, czy Bóg? Moim zdaniem na to pytanie nie da się odpowiedzieć inaczej, niż na wiarę. Więc pozostawiłbym je na boku.

Natomiast Bogu (prawdziwemu) nie da się dorównać, bo my praw natury nie przeskoczymy. Kwestia życia wiecznego jest oczywiście dyskusyjna, ale gdyby jednak ono było - to z punktu widzenia stworzonych istot jest to istotna różnica - czy ono jest, czy nie.

5
Hyde Park / Odp: Patriotyzm polski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hokopoko dnia Dzisiaj o 11:13:56 am »
Moim zdaniem wyprostowana pozycja p. prezydenta wzięła się stąd, że tamtego dnia p. prezydent był cierpiący. Są takie chwile w życiu, że wygodniej stać niż siedzieć. Ot co.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czechofski dnia Dzisiaj o 09:25:04 am »
Czołem wszystkim! Bardzo dziękuje za liczny odzew. Ustosunkowując się do Waszych odpowiedzi:

@maziek - dziękuję za słowa!
@liv - ilustrację ze scyzorykiem i dyskietką osobiście lubię chyba najbardziej  8)
@olkapolka - solanum tuberosum były pierwszą ilustracją której reprint sprzedałem jakiemuś fanowi Dzienniów ;)
@Q - przyznam, że dopiero uczę się obsługi behance i zarządzaniem profilu. Dodanie opisów ilustracji w sposób który by mnie interesował sprawiłby że musiałbym edytować cały post włącznie z oddzielnym zapisywaniem ilustracji. Nie mam już na to sił :P Co do zakapturzonych postaci to tak, jest to moja wizja destrukcjan z podrozy XXI  8)

Wybaczcie ale nie umiem tutaj cytować
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Dzisiaj o 12:21:03 am »
przygotowałem: 10 ilustracji, 5 ilustracji animowanych na urządzenia elektroniczne (nie są uwzględnione w linku behance. Jeśli ktoś będzie chciał udostępnię je na innym serwisie :D.), zestaw ikon uzupełniających oraz rzecz jasna sam layout.

Niczego sobie, ale mógłbyś podpisać co która ilustracja przedstawia, bo miejscami nieoczywiste... 8)

zakapturzone postacie

Na moje oko - destrukcjanie.

jakoś przekierowały mnie do Gwiezdnych wojen :-\

Mnie się jednak bardziej z "Kosmicznymi jajami" i Warhammerem 40.000 (Adeptus Mechanicus) skojarzyły.

8
Forum po polsku / Odp: Doktor Lem. Anegdoty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Dzisiaj o 12:10:13 am »
A to skądżeś dorwał (bo wątpię by jako dzieło S. Lema skatalogowane było)? :o :o :o
9
Forum po polsku / Odp: Właśnie się dowiedziałem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Dzisiaj o 12:03:39 am »
Zacny wątek, dużo fajności!

Liczę, że zdołasz tam coś tej fajności (może nie Ty jeden?) dorzucić... ::)

Poczciwą, ale nie Pirxa tylko własną.

No to - jak coś - możesz Pirxa grać ;).

Bajdełej: mieli Tichego crowdfundingowo kręcić, nawet się napaliłem (że jak nie polski "Moon" powstanie, to choć "Twardowsky"-bis), ale wyszło na to, że nie wyszło...
https://pl-pl.facebook.com/podrozsiodma/posts/1422163257794726
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olkapolka dnia Wrzesień 23, 2018, 11:50:31 pm »
Serwus:) Jesteś nerwus?;)
A ja utknęłam na solanum tuberosum...zakapturzone postacie jakoś przekierowały mnie do Gwiezdnych wojen :-\
Strony: [1] 2 3 ... 10