Ankieta

Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek (o ile ten ostatni je posiada) powinni stracić uprawnienia administracyjne/moderatorskie?

TAK
2 (25%)
NIE
6 (75%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?  (Przeczytany 120563 razy)

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 07, 2018, 10:30:10 pm »
Cytuj
Nota bene w drugą stronę (czyli alfabetycznie od końca) najdłuższych wyrazów jest sześć. Sposób wyszukania tutaj: https://xpil.eu/pchelki-sql-odcinek-8-chlopstwo-gora/ (używam słownika do gier ze strony sjp.pl)

A cóż to za pomysł, aby do przejechania przez plik tekstowy zaprzęgać bazę danych?

Ja do wszystkiego zaprzęgam bazy danych :) Czasem działa w miarę fajnie, na ogół jednak wrażenie jest jakby dłubać koparką w nosie. Da się, ale strasznie wolno idzie...

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 08, 2018, 12:45:53 am »
Z kontekstu jednoznacznie wynikało, że to jest ankieta zainstalowana w wyniku decyzji W.Z. i do takiej sytuacji odnosiły się wszystkie moje uwagi (w tym ironiczne).
Wszystko śledzisz bardzo dokładnie i dobierasz cytaty sprzed lat, a nie zauważyłeś założycielskiego listu Q oraz ankiety, która zawisła razem z wątkiem? Zanim skrzat odpowiedział?
Mniejsza.

Cytuj
Ale ja to pytanie kieruję do Ciebie.
Czy można na Forum wypisywać kłamstwa prorosyjskiej propagandy?
A ja odbijam piłeczkę: czy można przez lata (tak, to już lata) wypisywać insynuacje i kłamstwa o użytkownikach forum? 
O ich stanach psychicznych, emocjonalnych, znajomościach, układach, głosowaniach. Kłamstwa. Czyjej propagandy?

Cytuj
Co o tym sadzisz, Olka?
Gdzie się kończą poglądy, a zaczynają łajdackie kłamstwa?
Cienka czerwona linia, Cetarianie. A jej ustalanie prowadzi do niekończących się dyskusji, które kompletnie nic nie wnoszą na forum. Nic. A nawet mają wartość ujemną.
Nawiasem -  kłamstwa nie muszą być łajdackie. Muszą?
Poza tym - w temacie Remuszki i jego prorosyjskiej opcji - zgadzam się z tym, co napisał liv - nie ma sensu bym przetwarzała to na swoje literki.

Cytuj
Czy w związku z tym proponujesz, Olka, wprowadzenie do regulaminu zasady, że kłamstwo w afekcie to nie jest … prawdziwe kłamstwo, ponieważ … afekt ogranicza poczytalność … trwale?
 
Czy w związku z tym proponujesz, Cetarianie, wprowadzenie do regulaminu zasady, że insynuacje i kłamstwa, plucie nienawiścią w temacie innych użytkowników to tylko...ironiczne uwagi...żarty...happening?
Zgadzam się z maźkiem - zapętliłeś się. Zamiast uczestniczyć normalnie w forum - szukasz wrogów.
Raz jest to Remuszko, raz Smok, raz ja, raz maziek - liv orbituje gdzieś w okolicy.
Z naprawdę fajnych ironicznych, merytorycznych postów przeszedłeś w konfrontacyjne ad personam.
Pisałam to już. Nic to. I pomimo:

Chłopstwa wszystkich krajów - łączcie się!

Tak mi się skojarzyło;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2018, 12:47:27 am wysłana przez olkapolka »
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 08, 2018, 02:13:02 am »
insynuacje i kłamstwa, plucie nienawiścią w temacie innych użytkowników

Ciekaw jestem co konkretnie masz na myśli, bo zarzut kłamstwa trzeba, jak sądzę, udowodnić (dowodząc 1. sprzeczności czyichś słów ze stanem faktycznym, 2. tego, że owa rozbieżność jest intencjonalna). Zaś to czy ktoś odczuwa nienawiść (by nią pluć, trzeba ją czuć, czyż nie?) jest - przez Internet - kompletnie nieweryfikowalne, jak sądzę.

A przy tym: niby bez adresata, a ile mocnych słów. Kiedy ktoś używa podobnych przeciw Tobie (czy osobom, które darzysz sympatią) czujesz się nagle "panią władzą" i sięgasz po metody administracyjne, ale sama dajesz sobie (i swoim - że tak to ujmę - stronnikom) zgodę na używanie tak ostrych sformułowań. (Jasne, myślisz, że masz moralną słuszność, i to Ci uświęca środki, ale kto myśli, że jej nie ma?) I jak tu nie narzekać na dwoistość standardów?

to tylko...ironiczne uwagi...żarty...happening?

A pamiętasz jak złośliwy potrafił być Lem, jakich wyrażeń używał? Zacytować?

"ten dziadyga z psychicznym platfusem X. profesor, w moich oczach jełopa z plombą, opatentowany w kraju i za granicą"

"sirota Y. /.../ boże świeć rychło nad jego duszą"
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,3251909.html

Strach myśleć jak byś zareagowała, gdyby kto o Remuszce bezcennym tak (lub chociaż tak jak NEX o Dawkinsie) Ci napisał.

Pójdziesz teraz w ślady Kagana i powiesz, że Mistrz był nienawistnikiem? (Jeśli chcesz być konsekwentna, obawiam się, że mały masz wybór.)

ps. Nie, nie chcę wracać do starych sporów (a i obecość na Forum S.R., skoro w wydzielonym wątku, coraz mniej mi przeszkadza, bo to jest postać jak z Lema, nasza własna maszyna powtarzająca, że dwa a dwa jest siedem), ale sama mnie do tego prowokujesz strojąc się - IMHO bezzasadnie, patrząc na kontekst - w szatki moralnej wyższości. I eskalując - w tym momencie - bardziej niż Cetarian*.

* Który też, prawdę mówiąc, cokolwiek przesadza (moim zdaniem).

And one more thing: przez długie lata b. lubiłem olkę-Forumowiczkę, i nie do końca ze mnie ta sympatia wywietrzała, ale mam wrażenie, że administrowanie Ci nie służy, serio, bez polemicznej przesady i stylizowanej złośliwości.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2018, 03:44:18 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 08, 2018, 09:10:22 am »
Chłopstwa wszystkich krajów - łączcie się!

Błąd masz. Nie ma "chłopstwa". Jak mi nie wierzysz, spytaj Maźka, na pewno potwierdzi...

:)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 08, 2018, 09:30:02 am »
Cytuj
czujesz się nagle "panią władzą" i sięgasz po metody administracyjne,
większej głupoty dawno tu nie czytałem...nawet te chłopstwa przebiłeś  :)
O widzisz,  i to jest właśnie klamstwo. Gdyby tak było jak oceniłeś -  Cetarian by  tu nie pisał, został jakiś czas temu przywrócony na prośbę, zgadniesz przez kogo został przywrócony? Biedaczka, pewnie teraz żałuje...
Zresztą, gdyby te metody wdrożyć to i ty byś już nie pisał. Większość twoich listów ostatnimi miesiącami to jątrzenie, a jak masz lepszy nastrój to tylko połowa.
Przypominam - nożyczki, ciecie, przekładanie, banowanie - to twoja koncepcja o którą walczysz.
Tak tylko przypominam, na wszelki wypadek.
Cytuj
ale mam wrażenie, że administrowanie Ci nie służy, serio, bez polemicznej przesady i stylizowanej złośliwości.
Zachowaj opinie o swych wrażeniach co do innych ludzi dla siebie.
Większość zainteresowanych uważa inaczej - przypominam ci wynik ankiety którą założyłeś. Z niej dobitnie wynika , że to twoje pomysły nie są tu mile widziane.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 08, 2018, 09:51:40 am »
Większość zainteresowanych uważa inaczej - przypominam ci wynik ankiety którą założyłeś. Z niej dobitnie wynika , że to twoje pomysły nie są tu mile widziane.
Gnuff i Pirx jeszcze nie głosowali...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 08, 2018, 10:37:42 am »
większej głupoty dawno tu nie czytałem...

Oho, znów "układ władzy" rezerwuje sobie monopol na słowną agresję.

O widzisz,  i to jest właśnie klamstwo. Gdyby tak było jak oceniłeś -  Cetarian by  tu nie pisał, został jakiś czas temu przywrócony na prośbę, zgadniesz przez kogo został przywrócony? Biedaczka, pewnie teraz żałuje...
Zresztą, gdyby te metody wdrożyć to i ty byś już nie pisał. Większość twoich listów ostatnimi miesiącami to jątrzenie, a jak masz lepszy nastrój to tylko połowa.
Przypominam - nożyczki, ciecie, przekładanie, banowanie - to twoja koncepcja o którą walczysz.

Nie, to nie są kłamstwa.
1. To nie ja dałem Remuszce trzymiesięcznego bana (ciachnąłem mu zaś raptem może dwa posty, które zaraz odtworzył; nie zarwałem jakoś nocy by 90% jego płodów skasować, choć technicznie mogłem*), a olka z maźkiem pozbawili mnie uprawnień (chcieli na stałe, to skrzat zrobił z tego 3 mies.), więc przykro mi, nie masz racji, że to ja jestem ten bezwzględny. (Chyba, że uznać grożenie palcem za brutalniejsze od walenia kłonicą.)
2. Broniłeś trolla jak niepodległości (choć zgadzałeś się, że troll), krzyczałeś, ze chcesz anarchii, pozwalałeś sobie z kolegami na jeżdżenie po mnie (ba, nadal to czynisz), to moimi - jak twierdzisz - "jątrzącymi" postami wpisałem się w ten klimat (licząc, że lustro, zgoda - krzywe, zobaczywszy, coś zrozumiecie). Masz co chciałeś, więc nie narzekaj.

* Co automatycznie czyni bezzasadnymi zarzuty, że nadużyłem czy się zapomniałem.

Zachowaj opinie o swych wrażeniach co do innych ludzi dla siebie.

Zacznij stosowanie tej rady od siebie* (co to ja o standardach...?).

* Prawda, wtedy nie mógłbyś mi odpisać... ;D

Większość zainteresowanych uważa inaczej - przypominam ci wynik ankiety którą założyłeś. Z niej dobitnie wynika , że to twoje pomysły nie są tu mile widziane.

2:5 (jak dotąd). Po pierwsze b. mało głosujących (Cet, np. się wstrzymał, choć krytykuje was ostrej niż ja), a robisz z tego wielkie halo. Po drugie ~29% głosów przeciwnych waszej polityce (skoro chcesz ów wynik b. serio brać) to jest już "opozycja" dość duża, by należało słuchać jej opinii z szacunkiem zamiast na nią pokrzykiwać.

(Pomijam już fakt, że demokracja nie gwarantuje automatycznego zwycięstwa słuszności, ani większej mądrości.)

ps. Ciekawe dlaczego nie odniosłeś się do tego:
http://forum.lem.pl/index.php?topic=1627.msg74033#msg74033

Gnuff i Pirx jeszcze nie głosowali...

Żarty żartami, ale gdybym chciał grać po Waszemu (jak rodzimy polityk(ier), znaczy), to bym zwyczajnie poprosił narzeczoną by mi paru swoich pracowników "pożyczyła" i kazał im się tu (w ramach nadgodzin ;)) zarejestrować (oczywiście, zmusiwszy ich uprzednio do czytania Lema) . Ale przecież nie o komedie, a o sensowny kompromis, chodzi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2018, 10:57:57 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 08, 2018, 11:05:43 am »
Panowie, jeszcze trochę i lokalne hurtownie popcornu nałożą na mnie embargo...

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 08, 2018, 11:10:36 am »
Panowie, jeszcze trochę i lokalne hurtownie popcornu nałożą na mnie embargo...
Zamówię Ci na Śląsku i podeślę by air - ja jakoś nie mam apetytu.
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 08, 2018, 11:26:51 am »
Żarty żartami, ale gdybym chciał grać po Waszemu (jak rodzimy polityk(ier), znaczy)
To nie są żarty. Przecież Gnuff i Pirx byli bardzo aktywni w pewnych sferach i całkowicie, oczywiście przypadkowo, zgodni w działaniach z Tobą. I jakoś tak nagle zanikli, kiedy zwróciło to uwagę. To są fakty łatwe do obiektywnego sprawdzenia i podania na tacy, wzorzec charakterystyczny. My a w każdym razie ja w nic nie gramy, poza tym, że w otwarte karty - tu właśnie insynuujesz, że gramy. Odebrałem Ci moderatora z powodu nadużywania go przez Ciebie z motywów osobistych i poprosiłem, żebyś się zajął tym, po co teoretycznie tu jesteś - pisaniem o Lemie, niech będzie nawet, że o Startreku i czymkolwiek innym, co Ci się z Lemem kojarzy. Możesz nawet założyć sobie wątek "ja, Q" i pisać w nim co chcesz - byle zgodnie z regulaminem. Jestem natomiast przeciw temu, żebyś był moderatorem i swoich poglądów nie będę ukrywał. Kiedy uczyniłem Cię moderatorem nie robiłeś wielu rzeczy, które zrobiłeś w ostatnich miesiącach. Obecnie wg mego przekonania na moderatora się nie nadajesz. Nie mam do Ciebie nic jako do użytkownika.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 08, 2018, 11:37:36 am »
Panowie, jeszcze trochę i lokalne hurtownie popcornu nałożą na mnie embargo...
Zamówię Ci na Śląsku i podeślę by air - ja jakoś nie mam apetytu.

Przy takim filmie nie da się nie mieć apetytu na popcorn ;) Tym bardziej, że zamiast kina akcji robi się z tego powoli hybryda "Niewolnicy Isaury" z obradami Sejmu (wersja reżyserska), a tego bez popcornu obejrzeć się po prostu nie da.

Tak, tak, wiem, zaraz mnie zakrzyczą, nie podoba się, nie czytaj. Ale takie wątki aż się przecież proszą o humorystyczne przerywniki, w przeciwnym razie nie pozostanie nic innego jak odgryźć sobie nogę z nudów. A to oznacza, że musiałbym ją w końcu umyć.

Tak że tego, ten.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 08, 2018, 11:53:07 am »
Przecież Gnuff i Pirx byli bardzo aktywni w pewnych sferach i całkowicie, oczywiście przypadkowo, zgodni w działaniach z Tobą. I jakoś tak nagle zanikli, kiedy zwróciło to uwagę. To są fakty łatwe do obiektywnego sprawdzenia i podania na tacy, wzorzec charakterystyczny.

Tylko, że na heroicznym ujawnieniu tej historii olka wyjechała na administracyjne wyżyny (dzięki czemu i Ty z czasem do czerwonej barwy wróciłeś). Gdyby stosować starą zasadę cui bono...*

* Widzisz jak łatwo łatkę przykleić...

Odebrałem Ci moderatora z powodu nadużywania go przez Ciebie z motywów osobistych

Wskaż choć jeden przykład takiego nadużycia. Konkretnie.

Kiedy uczyniłem Cię moderatorem nie robiłeś wielu rzeczy, które zrobiłeś w ostatnich miesiącach. Obecnie wg mego przekonania na moderatora się nie nadajesz.

A nie zrozumiałeś, że zrobiłem to:
1. by zaprotestować przeciwko temu, że uprawiasz prywatę jako admin (przypomnę Twoje własne słowa, nieznacznie tylko wyostrzając ich wymowę: "nie będzie mi się jakiś dyżurny z opaską w dialog z Remuszką wcinał"),
2. by udowodnić, że nie masz racji pomawiając mnie o to, że jestem silny tylko, gdy czuję się moderatorem (jak widzisz te literki pod nickiem nie są mi potrzebne, by pisać co myślę; ba - by celowo przejaskrawiać i parodiować nawet).

Ale... skoro;
Nie mam do Ciebie nic jako do użytkownika.

To co takiego dyskwalifikującego w końcu zrobiłem, bo przeczysz sobie...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2018, 12:48:53 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 08, 2018, 01:01:04 pm »
Q, nie zamierzam się wdawać z Tobą w dyskusję. Piszę tylko, żebyś wiedział, że ja wiem, a jeśli mam to skomentować, czyli wyrazić opinię, to to co piszesz napełniałoby mnie śmiechem, gdyby nie było żałosne. Jeśli nie rozumiesz, co to znaczy, że nie uważam, że powinieneś być moderatorem ale nic do Ciebie nie mam jako użytkownika - to znaczy, że wbrew Twemu gadaniu nie zamierzam Cię tępić bezzasadnie tak jak Ty tępiłeś Remuszkę po tym, jak zamknął się w swoim wątku, oraz mnie osobiście i innych po tym, jak Ci odebrałem moderatora. Mimo, że odnośnie do Remuszki złożyłeś solenną obietnicę, że nie będziesz go zaczepiał w jego wątku, którą wielokrotnie złamałeś. O ile sobie przypominam, potrafiłeś nawet moderować kropkę (znak interpunkcyjny). Mimo, że ostatnio napisałeś post w tym wątku, w którym obiecałeś, że nie będziesz pisał, cytuję: "wolno Remuszcze śmiecic gdzie chce. Wolno i mnie - tu." - czyli dokonałeś wandalizmu. I mimo, że nie uważasz mnie za człowieka i tak dalej czy jak to tam szło także - Twoja opinia o mnie mnie nie obchodzi. Ponosisz obecnie konsekwencje swoich działań i jeśli o mnie idzie, w ww. zakresie, to jest kwestii mojej opinii na temat Ciebie jako moderatora, będziesz je ponosił raczej trwale.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 08, 2018, 01:20:06 pm »
Nie odwracaj kota ogonem.
Zacznijmy od tego, że Twoja hipertolerancja wobec Remuszki wywołała spory sprzeciw. Część tego sprzeciwu była dość gwałtowna, ale to raczej normalne po tym jak się ludziom uzbiera. Jedni rzucą jeden zdecydowany komentarz jak Term, drudzy pójdą na krucjatę jak Cet., a tylko Ty będziesz udawał, że wszystko cacy. Mówiąc o problemach sięgajmy do źródła.

Dalej: obiecałem zostawić topic S.R. bez moderacji, nie obiecywałem nie odzywać się w nim. To olka nałożyła na mnie ten kretyński "zakaz", który mimo to (zazwyczaj) szanowałem.

Trzy: rozumiem, że groźba (o ile pomnę żadnej nie usunąłem) moderowania cennych merytorycznie kropek (na każdym normalnym forum byłby za nie ban, bo trudno o głupszy rodzaj trollingu) to straszliwe nadużycie uprawnień. Natomiast zaśmiecanie nimi Forum to akceptowalna norma. (I kto tu kogo usiłuje rozbawić?)

Cztery: rozumiem, że jeśli Lem w swoich felietonach krytykował - czasem niewybrednie, ale zawsze z merytorycznych powodów - jakieś osoby, to tępił je bezpodstawnie, zawziętnik jeden. Natomiast jeśli ktoś pisze od rzeczy, to dobrze czyni, jeśli ma kumpla admina, i wypunktować, że bredzi, mu sie nie godzi. Zaprzyjaźnij się jeszcze z trzema płaskoziemcami i dwoma kreacjonistami i dawaj ich tu, będzie weselej.

Pięć - jedno zdanie jest, wedle Twojej logiki, aktem wandalizmu; czym jest zatem Twoje karmienie S.R. przez - circa - dekadę?

Tak więc i moje zdanie o Tobie jako o administratorze, który napięcia raczej generuje, niż łagodzi, się nie zmieni.

(Przy czym, tak serio, nie zarzucam Ci złej woli, raczej skrajne zaślepienie.)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2018, 01:37:14 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

xpil

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Czy uważacie, że olkapolka, liv i maziek powinni stracić uprawnienia?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 08, 2018, 01:55:23 pm »
był las
nie było nas
nie będzie nas
będzie las
czy coś