Autor Wątek: no nie mogę...  (Przeczytany 596083 razy)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpnia 29, 2010, 04:54:37 pm »
Cytuj
bo kompletnie się to wszystko "rozjeżdża".
E tam, tylko trochę :)
To wy takie rzeczy musicie po słownikach szukać? Młodziście. ;)
Nanizać można nić na igłę. Naparstek zaś na palcu, by się przy tym nie pokłóć.
Nie pasowało do koncepcji, więc nasz patron trochę uprościł ;)
Ja jeszcze teraz od czasu do czasu, jak to było...ten, tego?
O!
Nanizuję, bo lepsza połowa oczy ma słabsze. Ja zaś pamięć. :D
I daję radę bez naparstka.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2010, 05:01:51 pm wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpnia 29, 2010, 05:41:50 pm »
Sądzę, że całe "nanizać nici na naparstki" jest oczywiście absurdalne po prostu :) . Czyli celowe.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

DillingerEscPlan

  • Gość
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpnia 29, 2010, 08:45:35 pm »
O!
Nanizuję

Haha :D

Bo lepsza połowa ma słabszy wzrok?  ;D

Już milknę.  :-X

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpnia 29, 2010, 10:29:10 pm »
Miałem dyplomatycznie udać, że też mam słaby wzrok, ale muszę powiedzieć, że intryguje mnie, co w tym kontekście znaczy hm... naparstek?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #274 dnia: Września 23, 2010, 08:06:52 am »
Z innej beczki:

Studenci próbowali nawiązać kontakt z kosmitami
PAP | dodane 2010-09-22 (22:05)
Ponad dwa tysiące studentów ryskich uczelni złożyło z własnych ciał napis w języku angielskim "We are here" (Tu jesteśmy) w nadziei, że zauważą go jakieś istoty z innych planet - pisze ze stolicy Łotwy agencja RIA Nowosti.

Uczestnicy akcji mają nadzieję, że ułożony przez nich komunikat w najgorszym razie został zauważony przez członków załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).

Sami kosmonauci ze stacji zapewniają, że dotychczas nie udało im się spotkać w Kosmosie obcych, a kosmonauta Fiodor Jurczichin uważa, że ludzkość nie jest jeszcze gotowa do kontaktów z przedstawicielami innych cywilizacji, nawet gdyby takie istniały.

- Dla mnie w pojęciu kontakt najważniejsze jest to, by nie szkodzić. W trakcie rozwoju cywilizacji Homo sapiens z powierzchni Ziemi zniknęło wiele miast, państw, narodów. Dopiero się zbliżamy do pojmowania znaczenia zdania: żyć we wspólnym świecie. Nie jesteśmy gotowi do nowych kontaktów. Musimy się jeszcze uczyć tu kontaktować - powiedział rosyjski kosmonauta.

(ib)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Studenci-probowali-nawiazac-kontakt-z-kosmitami,wid,12693127,wiadomosc.html

(Czy Wam też sceptyczny kosmonauta Jurczichin wygląda na czytelnika Lema? ;))
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2010, 08:13:15 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2951
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #275 dnia: Września 29, 2010, 09:48:45 am »
&feature=player_embedded  :)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #276 dnia: Października 12, 2010, 08:35:46 pm »
Fajną spambocicę mam na "swoim" forum:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=userinfo&user=18576
Kwarcova... mniemam, że żona tego elektrycerza...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #277 dnia: Października 13, 2010, 08:21:11 pm »
Nie nie nie mogę. Cały świat żyje happyendem czy jak mówią niektórzy cudem, jaki spotkał chilijskich górników, wywożonych właśnie po z górą dwóch miesiącach na powierzchnię. Czekają na nich politycy i rodziny oraz przyjaciele, a także masa zwykłych obywateli, którzy kibicują sprawie. W tym wszystkim jeden z zainteresowanych rozważa najprawdopodobniej, czy nie poprosić ratowników o wywiercenie dziury głębiej ku jądru Ziemi a najlepiej do Chin (czy co tam wypada przeciwlegle), gdyż na powierzchni czekają na niego dwie wściekłe jak osy niewiasty  8) - znaczy żona i kochanka. Obie wiedzione lękiem o ukochanego spotkały się nad zawalonym szybem, nic wcześniej o sobie nie wiedząc.   :)

Czyż życie nie jest piękne i pełne powabu ;) ? Odpowiednio zmotywowana niewiasta sama w sobie jest już wielką niewiadomą ze wskazaniem na szlifierkę i spawarkę, zaś dwie takie niewiasty w dodatku połączone dodatnim sprzężeniem zwrotnym to już otchłań :) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #278 dnia: Października 13, 2010, 09:56:10 pm »
Maziek obawiam sie ze Twoje dane sa ...hm...niepelne;)Gdyz jak na latynoski klimat przystalo:
Część górników została wyciągnięta na powierzchnię ziemi dzisiaj, 13 października. Dla niektórych z nich "trzynastka" będzie naprawdę pechowa. Teraz, gdy emocje sięgnęły zenitu, na jaw wychodzi niewygodna, naga prawda. Okazuje się bowiem, że kilku górników ocalonych spod ziemi, zdradzało swoje żony. Rekordzista dorobił się dwóch kochanek. Naraz. Pozostali panowie zdradzali zarówno swe żony, jak i kochanki, którym wmawiali, że są kawalerami.

Problem zdrady dotyczy co najmniej pięciu górników, ale media informują, że liczba ta jest znacznie większa. Prawdopodobnie dwukrotnie. Potwierdza to anonimowo jeden z państwowych urzędników, zajmujący się wypłatą zasiłków rodzinnych. - Niektóre kobiety pojawiły się w siedzibie sztabu kryzysowego, tylko po to, aby odkryć, że ich partnerzy już mieli żonę i dzieci, o których one nie wiedziały. Poznałem pięć rodzin w takiej sytuacji, ale jestem pewien, że jest ich więcej – oświadczył dobitnie.
Paradoksalnie, o podwójnym życiu swoich mężów, żony (i niektóre kochanki) dowiedziały się tylko dzięki... katastrofie w kopalni, do której doszło 5 sierpnia. Jak się okazało, część górników nie tylko wdała się w ogniste romanse, ale także doczekała się dzieci w swoich pozamałżeńskich związkach. Teraz niewierni mężczyźni poniosą za to konsekwencje. Jak na razie trwa akcja wyciągania 33 górników z rumowiska o głębokości 700 metrów.

Calosc:http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/erotyczna-farsa-w-latynoskim-koszmarze,1,3732884,kiosk-wiadomosc.html
I jak tu wyjsc...z twarza?;))
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #279 dnia: Października 13, 2010, 10:05:15 pm »
Tylko Chiny ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #280 dnia: Października 15, 2010, 01:13:13 am »
Znalezisko mojej kumpeli - współczesny geocentryzm:
http://www.zbawienie.com/geocentryzm.htm?ref=nf
No nie mogę... ;D


ps. a to już - na szczęście - ewidentne jaja:
http://www.ziemia.friko.pl/fakty.htm

Exemplum:
Cytuj
Oto bowiem, gdy Słońce zniknie za zachodnim horyzontem będzie nadal się poruszało w kierunku zachodnim, aż do samej granicy płaskiej Ziemii. Następnie wykona zwyczajny przeskok kwantowy (co także jest juz potwierdzone w nauce) i pojawi się na wschodzie, nadal poruszając się na zachód.
Drugie exemplum:
Cytuj
Reporterzy magazynu dotarli do tajnych, niezwykle poufnych materiałów NASA (Niektóre zdjęcia z tych archiwów prezentowaliśmy już wcześniej!!!). Okazało się, żę Ziemia jest w kształcie ogromnej kostki Rubika o niezwykle płaskich ściankach.
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2010, 01:15:36 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #281 dnia: Października 15, 2010, 01:37:53 pm »
Też nie mogę  ;D
Autor popełnia głupi błąd. Wszech Świat nie kręci się wkół Ziemi.
On kreci się wokół Mnie. :)
Bo dlaczego nie?
Ja wyznaczam jej oś i inne tego...porymetry (nudna robota, a jak coś się omsknie ,zaraz krzyk)
Już prorok Protagoras to przeczuwał.
Tak, tak,  livocentryzm rulez. :D
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #282 dnia: Października 16, 2010, 02:35:11 pm »
A mój kolega udowodnił, że Ziemia jest wklęsła.

Ciekawym zatem czyśmy są mieszkańcami Agharty czy Shambali...
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=190
::)
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2010, 05:27:16 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #283 dnia: Października 16, 2010, 05:05:08 pm »
Cytuj
Ciekawym zatem czyśmy są mieszkańcami Agarthy czy Shambali...
Czasem zdaje mi się, że tego drugiego, czy li ....shamba?  ;)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #284 dnia: Października 19, 2010, 01:19:14 am »
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2010, 09:56:10 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki