Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: O muzyce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liv dnia Dzisiaj o 07:02:38 pm »
I to jest dopiero megawątek. Zmieści się w nim z dziesięć jednostek wzorcowych tzw. jaremów - i jeszcze można wydać drobne. Pójdę poszukać doń piosenki - za 15 minut wracam.
2
Hyde Park / Odp: Iluzje-deluzje czyli jak mózg nas oszukuje:)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liv dnia Dzisiaj o 06:58:30 pm »
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego jest tak mało kliknięć w tym wątku, ale i tak dziękuję. W imieniu maźka rzecz jasna, ale też i swoim.
3
Hyde Park / Odp: Stan wojenny i okolice
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liv dnia Dzisiaj o 06:57:22 pm »
Dziękuję w imieniu Cetariana, za 12843 kliknięcia w ciągu ostatnich 26 godzin w tym wątku.
Skrzętnie je liczyłem i wzruszenie łapie mnie za serce. Jutro znów podziękuję, bo coś czuję, że zaś dużo będzie.
4
Hyde Park / Odp: Ja, Remuszko :-)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olkapolka dnia Dzisiaj o 06:56:30 pm »
wolni ludzie w wolnym kraju na wolnym forum
Od takiej ilości wolności już tylko krok do zniewolenia.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stanisław Remuszko dnia Dzisiaj o 06:38:51 pm »
Uważam, że napisałem czysta żywą arytmetyczną prawdę.
Uważam, że wolni ludzie w wolnym kraju na wolnym forum odwiedzają to, co chcą odwiedzać (klikają w to, w co chcą kliknąć). To się chyba nazywa "wyświetlanie". 
Nawet nie wiem, co to jest "pozycjonowanie", ani "jakość odsłon".
Uważam, że urzędowe statystyki forum po prostu odzwierciedlają rzeczywistość.
Pozwól, proszę, że będę dziękował komu i za co zechcę, zwłaszcza na swoim kawałku podłogi :-)

R.

pjes: zanotuj teraz "stan licznika" i zobacz jutro, co się wolnym ludziom wyklikało :-)
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olkapolka dnia Dzisiaj o 06:24:24 pm »
Wiesz co St? Przestań już się wygłupiać.
Miarodajne to mogą być odsłony na Twoim blogu - bo tam przychodzą ludzie tylko i wyłącznie chcący przeczytać to, co Ty personalnie napisałeś.
Statystyki forum radziłabym czytać jednak inaczej.
Odwiedzający forum klikają zazwyczaj najnowsze tematy/ostatnio wysłane wiadomości  - jak w Guglu.
Dlatego strony się pozycjonuje - dla poprawienia ilości odwiedzin - by wyskakiwały w pierwszych wynikach.
Więc jeśli pozycjonujesz swój topic tak, iż jest on ciągle na pierwszej stronie działu - masz odsłony.
O jakości tych odsłon - w żadnym topicu - nie ma co dyskutować. Więc i dziękować.

7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stanisław Remuszko dnia Dzisiaj o 02:11:10 pm »
Minione 24 wakacyjno-urlopowo-lipcowe godziny - 125 wyświetleń. Dziękuję :-)

R.
8
Hyde Park / Odp: Co tępora, to mores...!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lieber Augustin dnia Dzisiaj o 11:35:13 am »
Przesadne pochwały. Wprawiłeś mnie nieco w zakłopotanie. Ale w każdym razie bardzo mi miło. Dziękuję, livie, za ciepłe słowa oraz za przyjemną i pożyteczną dyskusję :) :)
9
Hyde Park / Odp: O muzyce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liv dnia Lipiec 17, 2018, 10:55:57 pm »
Inna beczka wypełniła się jagódkami...czyli przypomniała się pierwsza kolonijna piosnka - byłyśmy grupą jagódek;))
Rosnących pod sosenkami, gdzie harcerz-gapa w pokrzywie ...wstrzymał konia? :-\
Z innej beczki, podobno łyżka dziegciu do niej może zepsuć smak, ale czasem daje dobry a przynajmniej ciekawy efekt, co w czasach mieszania wszystkiego z wszystkim, nie zawsze udatnie, jest warte zauważenia. I tak jak całkiem dobrze luxtorpeda połączyła rap z punkiem, tak tu kolejne zdziwienie, zradiowo podłapane - że da się słuchać, połączenie hip-hopu z bluesem.
Francuski pocałunek. :)
10
Hyde Park / Odp: Co tępora, to mores...!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liv dnia Lipiec 17, 2018, 10:44:19 pm »
I'm sorry too :)
Nie jestem pewien, ale wydaje się, użyłem niewłaściwe słowo pod Twoim adresem, livie. W wątku obok, w odpowiedzi dotyczącej Irkucka. Przypuszczalnie popełniłem kolejne faux pas. Jeśli obraziłem Cię, przepraszam najmocniej. Niechcąco, słowo daję, przez słabą znajomość niuansów słownikowych :-\
Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi, znaczy domyślam się, ale z trudem  :)
Wszystko co napisałeś  w temacie irkuckim jest jak najbardziej poprawne, uśmiechnąłem się a żadne obrażanie nawet cieniem  cienia nie zaciemniło tego uśmiechu  8)
Uszczypliwy to właściwe słowo, sam bym lepszego nie znalazł.
Mój wpis tam był właśnie żartobliwo - uszczypliwy.
I tak, podobnie jak maziek mam wrażenie, że nasz tu "oszukujesz" z ta nieznajomością polskiego - tylko się nie obraź ;D  ;)
Piszesz jak rasowy polonista, a te drobne błędy które czasem popełnisz to pewnie dla zmyłki  ::)
Wyrazy uznania, i podziwu dla wszechstronności...matematyka, fizyka, astronomia, historia, literatura, lingwistyka...co tam jeszcze za talenty ukrywasz?
Strony: [1] 2 3 ... 10