Autor Wątek: Polski Support Elysium  (Przeczytany 13258 razy)

arekrem

  • Gość
Polski Support Elysium
« dnia: Kwietnia 12, 2007, 12:36:18 pm »
 Rodzina silników Elysium pozwala tworzyć gry MMORPG z grafiką podobną do rmxp (no chyba, ze sobie sami narysujecie lepszą). Silnik jest zaprojektowany w Visual Basic 6...

Ostatnio wraz ze znajomymi zabrałem się do znacznego modyfikowania silnika, i dzięki temu powstaje Elysium Collapsed. Założyliśmy forum, na którym dowiecie się więcej o Elysium. Na forum będą m.in. tutoriale dot. programowania w VB6...

Na stronie można znaleźć Elysium Diamond w ver. 2.0, wkrótce będzie Elysium Collapsed.

www.collapsed.yoyo.pl


Pozatym, ktoś tutaj mógłby być wystarczająco zdolny do zrobienia gry w świecie Lema  ::)

Hokopoko

  • Gość
Re: Polski Support Elysium
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 12, 2007, 02:12:56 pm »
Ja mógłbym zrobić planszową...  ::)
Z rzucaniem kostkami...

ANIEL-a

  • Gość
Re: Polski Support Elysium
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 12, 2007, 10:34:24 pm »
Cytuj

Ostatnio wraz ze znajomymi zabrałem się do znacznego modyfikowania silnika, i dzięki temu powstaje Elysium Collapsed.

Niezła nazwa, niezła... kto wam robi marketing? ;)

draco_volantus

  • Gość
Re: Polski Support Elysium
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 13, 2007, 03:19:04 am »
Cytuj
Ja mógłbym zrobić planszową...  ::)
Z rzucaniem kostkami...
ja kiedys zrobiłem JURASSIC PARK!  :D

Terminus

  • Gość
Re: Polski Support Elysium
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 13, 2007, 10:34:49 am »
Ja kiedyś pisałem muzykę do jednego shareware, który potem pojechał na jakiś konkurs w Londynie, coś tam nawet wygrał, sratatata, i tak zero chwały mnie przypadło. Próbowałem też pisać do XPand Rally Techlandu, ale z powodu jakichś tam technikaliów nie mogli tego odsłuchac... A tyrozki nie mom czasu ::)