Autor Wątek: O muzyce  (Przeczytany 474358 razy)

olkapolka

• YaBB Administrator
  • God Member
Odp: O muzyce
« Odpowiedź #2955 dnia: Maj 20, 2018, 12:16:47 am »
Nie podeszły mi te bejbimetale. Jeszcze muzycznie to może być, ale podrygujące i piszczące dziewczynki już wcale.
Widać, wolę dojrzałe...głosy.
To jest - abstrahując od tego konkretnego zespoliku - problem odmiennej kultury. Mnie to jakoś kojarzy do anime - w japońskim wydaniu. Nie mogę tego oglądać - właśnie przez te dziecięce buźki przyobleczone w kobiece ciała. Kulturowo: mam paskudne skojarzenia.
Tutaj też - czerwone paznokietki u dziewczynek...no nic...ale całość ma jakiś poziom: ciekawostki;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Hokopoko

• Juror
  • God Member
    • Hokopoko
« Odpowiedź #2956 dnia: Maj 20, 2018, 10:07:05 am »
Nie podeszły mi te bejbimetale. Jeszcze muzycznie to może być, ale podrygujące i piszczące dziewczynki już wcale.
Widać, wolę dojrzałe...głosy.
A tobie się podobało, czy wrzuciłeś jako ciekawostkę?

Spodobało mi się, i zaciekawiło, wizualnie, fajne są też niektóre teledyski. Muzyka też - solidny metal... dopóki dziewuszki nie zaczną śpiwać. Może będzie lepiej, jak podrosną  ::)

to z innej beczki

liv

• Global Moderator
  • God Member
« Odpowiedź #2957 dnia: Maj 22, 2018, 10:34:52 am »
Spodobało mi się, i zaciekawiło, wizualnie, fajne są też niektóre teledyski. Muzyka też - solidny metal... dopóki dziewuszki nie zaczną śpiwać. Może będzie lepiej, jak podrosną  ::)
Czyli też problem z dziewczynkami?  :)
Za to ta druga beczka ładnie weszła. widać już się nie zmienię i taka prosta muza wciąż kręci, zwłaszcza przy robocie. Na tyle kręci, że dokładkę zrobię - nic, że po obiedzie  :)
A, kreci kręci, gitarzysta głowa, bardzo to urocze jak gra całym sobą.
https://vimeo.com/155271235
A że śpiewania było mało, to do majonezu podroby... coś starego, z fajnym pulsem i wydzieranką
https://www.youtube.com/watch?v=8aVp71rQhlk
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2018, 10:37:50 am wysłana przez liv »
Leniwy wałkoń i wielki waleń mozolnie zgłębiał tajemnice bytu, nazbyt głębokie dla wielkich wałkoni i leniwych waleni.
Winnie the Pooh -  o Wieloryba Polikarpia rozmowach ze śmiercią