Autor Wątek: Oddam książkę  (Przeczytany 5850 razy)

Automarcin

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Oddam książkę
« dnia: Lutego 01, 2014, 10:38:23 am »
Witam Szanowne grono!
Dzięki Wam otrzymałem, całkowicie za darmo książkę której od dawna poszukiwałem, więc...
Wpadłem na genialny pomysł ,że jak ktoś mi ,to i ja komuś.
Posiadam w nadwyżce książkę "Dzienniki gwiazdowe" S. Lema. Jest to pierwsza część z kolekcji Gazety Wyborczej.
Być może ten prezent będzie dla kogoś iskrą do zapału zbierania całej ww. kolekcji.
Nie jest to oczywiście biały kruk na rynku książek ,ponieważ ten tytuł jest dostępny "od ręki", no ale po co kupować skoro ja daję ją za darmo :)
Oczywiście jej stan jest wzorowy,gdyż ja dbam o książki (zresztą o kobiety,dzieci i samochody także :) )

Książka jest do tego stopnia  darmowa, że ja płacę za przesyłkę. Zainteresowana osoba podaje mi tylko na PW dane do wysyłki i to wszystko co musi zrobić w tym kierunku.
Wolałbym żeby był to ktoś z forum który ma już jakiś tam staż -wymaganie w celu uniknięcia ofert od handlarzy.
Pozdrawiam!
(do Administratora/Moderatora:temat można zostawić w razie jak by ktoś chciał także oddać jakąś książkę ,to się po prostu dopisze tutaj)

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6891
    • Zobacz profil
Re: Oddam książkę
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 01, 2014, 05:36:54 pm »
Fajnie:)
Ale się mi zdaje, że wśród forumowiczów każdy ma - takie czy inne wydanie.
No - się okaże:)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Oddam książkę
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 01, 2014, 06:07:40 pm »
Cytuj
Fajnie:)
I zacnie. :)
Jeszcze jest taka ścieżka. Mało popularna u nas jeszcze...ale jest.
Przykładowo w Bydgoszczy:
http://bookspace.byd.pl/index.php?id=126&submenu=78
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

HAL 9000

  • Full Member
  • ****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Re: Oddam książkę
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 01, 2014, 06:19:20 pm »
W Poznaniu takie regały z książkami funkcjonują już od dłuższego czasu. Jak dla mnie, pomysł fajny, ale rzeczywistość skrzeczy - po pierwsze, nieraz świecą pustkami, bo ludzie czasem nie przynoszą nic na wymianę, a po drugie rzadko kiedy można trafić tam na coś rzeczywiście ciekawego (przynajmniej jak na mój gust) - wiadomo, każdy oddaje, czego nie potrzebuje.

Automarcin

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Re: Oddam książkę
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 01, 2014, 08:47:17 pm »
Fajnie:)
I zacnie. :)
Dziękuję, ale to w sumie takie... ludzkie i właściwe postępowanie :)
Poczekamy-niech temat wisi,może akurat się trafi chętny to wyślę.
Jeśli przez długi czas nikt się nie znajdzie to pójdę i oddam do którejś z naszych bibliotek.
Jeśli chodzi o regały z książkami to u nas w Śremie tez funkcjonują. Można z nich wypożyczyć książkę a po przeczytaniu oddać. Z wymianą to nie ma nic wspólnego ale fajnie że coś takiego jest. Kiedyś nawet się przyglądałem jakie są pozycje ale faktycznie nic ciekawego dla mnie tam nie wyszukałem.