Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Hyde Park / Odp: Co tępora, to mores...!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stanisław Remuszko dnia Maj 23, 2018, 11:49:14 pm »
Uważam, że myśli, emocje, sny, uczucia i inne takie są materialne jak cholera :-)

R.
12
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NEXUS6 dnia Maj 23, 2018, 11:42:22 pm »
Jest to dla mnie tak oczywiste, ze doprawdy nie myslalem nawet o tym, ze bede to musial jakos uzasadniac  :)  Tak samo jak mysli, emocje, sny, uczucia, zadna z tych rzeczy nie jest przeciez materialna. Chetnie poznam odmienna opinie.
13
Forum po polsku / Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xpil dnia Maj 23, 2018, 11:35:16 pm »
Admin musi umieć krótko i za ryj, ale też łagodnie i z jajem tudzież kulturą. I, raz jeszcze dodam, dystans, obowiązkowo! Trolli nie karmić. Ewidentne chamstwo ciąć bez ostrzeżenia. A ludzi głoszących poglądy niezgodne z naszymi.. No cóż. Choćby nie wiem jak korciło, to jednak publiczne forum jest :)

Jeżeli masz wątpliwości, czy możesz być dobrym adminem, to dobrze. Każdy je powinien mieć. Jeżeli adminowanie siada Ci na bani, odpuść. Jeżeli wpływa źle na życie prywatne, odpuść. W każdym innym razie dasz radę.

3 mam kciuki!

14
Forum po polsku / Odp: Właśnie się dowiedziałem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liv dnia Maj 23, 2018, 11:12:35 pm »
Przewiń:
http://themanbookerprize.com/international
Jest jury...
He, przewinąłem. wyglądają jak z "hali odlotów".  :D
"- kie-" ;D
"-ka-"  ::)
Paaannie...ja myślałam, że czytałam jedną "tokarczuk" a okazało się - po zajrzeniu do zeszyciku - że było ich klika. Wyparłam - jak nic.
Ale Biegunów nie czytałam.
Skoro nie sztandar - to może nawet odpuszczę. Jeszcze trawię  Księgi Jakubowe.
Ale te najnowsze są ponoć w "naszych" klimatach, znaczy s-f (szeroko rozumianym).
Co czuję, że wkrótce się dowiem, gdyż albowiem - dzień matki nadchodzi szybkimi krokami!
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4823352/opowiadania-bizarne
15
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maziek dnia Maj 23, 2018, 10:47:03 pm »
Twierdzić można różne rzeczy - ja pytam o przesłanki twierdzenia. Napisałeś "z pewnością". Interesuje mnie, skąd ta pewność i/lub co to znaczy "pewność".
16
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NEXUS6 dnia Maj 23, 2018, 10:41:30 pm »
Odnośnie świadomości, bo?
Bo nie jest materialna. Chyba nie twierdzisz, ze jest?
17
Forum po polsku / Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NEXUS6 dnia Maj 23, 2018, 10:39:08 pm »
Nie mowilem tego do Ciebie, nieprawidlowo to wyszlo. Twoj ostatni post jest bardzo stonowany. Niech kazdy sie sam zastanowi. Chodzilo mi o to zeby juz nie atakowac sie osobiscie I wrocic na spokojnie do dyskusji forumowych, takich jako drzewiej bywalo.
18
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maziek dnia Maj 23, 2018, 10:38:09 pm »
Maziek, ale dlaczego wlasnie wszechmoc jest dla Ciebie najwazniejsza?
Ponieważ uważam, że ktoś niewszechmocny nie jest Bogiem. Mogę się go bać jako mocniejszego sk.syna, ale nic ponad to.

... ale z pewnoscia cialo jest materialne, a swiadomosc nie.
Odnośnie świadomości, bo?
19
Hyde Park / Odp: Ogóry
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NEXUS6 dnia Maj 23, 2018, 10:35:12 pm »
Pałka zapałka dwa kije, kto się nie schowa, ten kryje, kto nie schowany, ten zaklepany, za mną nie wolno. Szuuuuuuuuuukam!
Zna ktoś tę wyliczankę?

R.
Q zna. Wyslij mu Pan priva ;D Ogory, ogorami, ale po co to pytanie?
20
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NEXUS6 dnia Maj 23, 2018, 10:33:24 pm »
Maziek, ale dlaczego wlasnie wszechmoc jest dla Ciebie najwazniejsza?

P. Remuszko: Nie wiem czy cialo jest zrodlem, dlatego: (?), ale z pewnoscia cialo jest materialne, a swiadomosc nie.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10